Bu girişimle yeni bir dönem başlatan dijital kartvizit yıllara meydan okuyan ezberleri bozarak gündelik hayatta kullandığımız kartvizitleri tarihe gömüyor.

Tüm bilgilerinizin tek bir hamle ile karşınızdaki kişiye iletildiğini hayal edin, zaman ve kağıt tasarrufu sağlamasının yanı sıra temassız iletişim imkanı sunan NFC teknolojisi sayesinde artık bir adım önde olacaksınız.

İçinde NFC teknolojisiyle çalışan çip bulunan dijital kartvizit (vCard), bilgilerinizin paylaşılmasının istendiği cep telefonuna yaklaştırıldığında, sizin dijital kimliğinizin bulunduğu paneli açarak hakkınızda eklediğiniz ve bildirmek isteğiniz tüm bilgileri karşı tarafa iletmiş oluyor. Otomatik olarak telefon numaranızı kayıt bile edebiliyor.

Bu teknolojide sadece telefon numarası değil kullanıcının isteğine bağlı olarak sosyal medya, adres, şirket bilgileri, çalışma saatleri, blog yazıları, ürün galerisi gibi çok yönlü özelliklere kadar birçok bilginin karşı tarafa kolayca aktarılmasını sağlıyor. Bilgi paylaşım süreçlerini hızlandırmış ve kolaylaştırmış olan dijital kartvizit yeni nesil dijital çağın en yenilikçi ve kullanışlı adımlarından biri oldu. Aynı zamanda bilgileriniz tek bir dille sabit kalmayıp dil desteği sayesinde uluslararası paylaşımlara da uygun oluyor. kartvizitlerinizi Türkçe, İngilizce ya da sunucunuzun desteklediği herhangi bir dil ile paylaşabiliyorsunuz.

NFC teknolojisini desteklemeyen telefonlarda ne olacak diyor iseniz aynı işlem yine dijital kartvizitin üzerindeki size özel QR kodunun okutulmasıyla gerçekleştirilebiliyor.

Kurumsal kullanımlarda ise programın analiz özelliği ile ekibinizin performansını ölçüp bilgi erişimini hızlandırır. Bunun yanı sıra dijital kartvizit ve dijital katalog özelliği ile şirketinizi daha hızlı öne çıkarıp satışlarınızı arttırırken maliyetlerinizin de düşmesine yardımcı olur.

Bu platform; Kişisel Verilerin Korunması Kanunu dolayısıyla verilerin korunmasına da çok dikkat etmekte. Bu teknolojiye geçmeniz hayatınıza büyük bir pozitif etki kazandıracak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.